Віктор Балога серед лідерів у списку «бідних» нардепів, котрі вимагали собі матеріальну допомогу

Понад 190 народних депутатів отримали від держави 3,33 млн грн матеріальної допомоги та допомоги по тимчасовій непрацездатності.

Пише Українська Правда з посиланням на громадянську мережу “ОПОРА”

Деталі: За її даними, найбільше отримала депутатка від “Опозиційної платформи – За життя” Наталія Приходько. Її допомога щодо тимчасової непрацездатності за листопад 2020 року склала понад 168 тисяч гривень.

Трохи меншу суму допомоги отримала Анна Скороход (За майбутнє) – понад 135 тисяч гривень (цей же вид допомоги за січень, червень та вересень 2020 року).

Лідерами за кількістю коштів на матеріальну допомогу також є Віктор Балога (За майбутнє) – понад 125 тисяч гривень та Любов Шпак (Слуга народу) – 122 тисячі гривень.

Понад 83 тисяч допомоги по тимчасовій непрацездатності за жовтень та грудень 2020 року отримував також екснародний депутат Зіновій Андрійович, понад 81 тисячу – Анжеліка Лабунська (Батьківщина), понад 69 тисяч – Микола Кучер (Довіра) та понад 60 тисяч Олег Макаров (Голос).

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Мені цікаво коли мені заплатить лікарняні?ще на початку березня хворіла на Ковід 19 а грошей до тепер нема.на запитання коли будуть відповіли що ще невиплатили за червень 2020року.нашим депутатам величезні суми є а для простих медсестер які і так перебиваються на мізерний зарплаті, грошей невистачає..куди котиться наша держава?