Викладачі Ужгородського музичного училища дали в Ужгороді звітний концерт

В Закарпатській обласній філармонії відбувся концерт викладачів Ужгородського державного музичного училища імені Д.Задора.
Філармонія ужгород
Викладачі училища виконали найкращі твори світової музичної класики. А соліст Закарпатської філармонії Петро Матій виконав уривок з опери «Тарас Бульба». Підтримати своїх вчителів прийшло чимало учнів, які після кожного номеру «засипали» музикантів оплесками та квітами. Не бракувало і слів вдячності за великий труд та терпіння, яке проявляють викладачі до своїх вихованців.

«Я отримала надзвичайно велику насолоду спостерігаючи і слухаючи своїх вчителів. Це так цікаво дивитись як вони хвилюються перед виходом на сцену і як радіють після виступу. Адже зазвичай в цій ролі вони бачать нас. Я щиро вдячна кожному з них за терпіння та любов, яку вони вкладають в кожного з нас», сказала Вікторія.

Ужгородське державне музичне училище імені Д.Є.Задора створено після приєднання Закарпаття до України. Першим його директором був засновник професійної музичної культури краю, видатний піаніст, педагог і фольклорист, диригент і органіст, музикознавець і публіцист – Дезидерій Євгенович Зáдор. У 1991 році училищу було присвоєно його ім’я.

Відправ другу:
Залишіть коментар