Відтепер школярі Вільховецької школи харчуватимуться значно краще

Вільховецька опорна школа – найбільша у Вільховецькій сільській громаді на Тячівщині. Тут навчаються 640 учнів. Близько половини харчуються у шкільній їдальні.

Це переважно вихованці молодших класів, які відвідують групу продовженого дня, та старшокласники, повідомляє Закарпаття онлайн.

З часу введення школи в експлуатацію обладнання у харчоблоці не оновлювали, тож воно віджило свій вік. Нещодавно в рамках державної програми модернізації шкільних їдалень заклад отримав нову техніку для їдальні. У школі кажуть: така допомога на часі, адже з 1 січня 2021 року набудуть чинності нові норми шкільного харчування. Згідно з ними, шкільні обіди мають бути якісними, збалансованими, калорійними та корисними. Для цього планують розробити принципово нове меню за новими стандартами, до створення зразків якого залучені провідні фахівці Міністерства охорони здоров’я, експерти в галузі харчування та кулінари. У раціоні має бути більше злакових, овочів та фруктів. Натомість м’ясні напівфабрикати мають бути заборонені.

Нове устаткування вже завезли та почали встановлювати. Педагоги кажуть: наразі у школі обідають як діти, так і вихователі груп продовженого дня. Та сподіваються: нове обладнання дасть змогу ще більше урізноманітнити раціон.

В їдальні не тільки оновлюють техніку, а й роблять капітальний ремонт. Кошти для цього виділили з місцевого бюджету. Директор школи каже: усі роботи завершать упродовж січня, поки учні будуть на канікулах. І в наступному семестрі школярів зустріне повністю модернізована їдальня.

Відправ другу:
Залишіть коментар