Відсутність ілюзій і регулярний секс - збережуть ваше кохання

Проживши в шлюбі певну кількість років, багато пар стикаються з кризами сімейного життя. Що потрібно робити, щоб уникнути переломних критичних моментів, і як продовжити любов?

1. Геть ілюзії!
Перед тим, як серйозно почати зустрічатися з чоловіком, дізнайся про нього все до дрібниць: які у нього плани на майбутнє, як він ставиться до дітей, яка в нього ситуація з роботою, що він думає про відносини з жінками. Це все дасть поживу для роздумів, ти напевно будете знати, що робити далі – пов’язувати з ним свою долю або бігти від нього стрімголов. Адже не секрет, що багато жінок живуть ілюзіями в надії, що коханий чоловік після весілля зміниться, поставить перед собою цілі і доб’ється їх, але замість цього з кожним днем все більше розчаровуються і справа закінчується розлученням.

2. Одна мета на двох
Закоханій парі легше винести будь-які кризи і тяготи, якщо її об’єднують одні життєві цілі. Ті чоловік і жінка, які хочуть завести малюка, відкрити бізнес або провести відпустку на Канарах, спільно подолають усі перешкоди на шляху до поставленої задачі, не витрачаючи енергію на сварки.

3. Повага обов’язково
Крім кохання, пристрасті і прихильності ще має бути почуття поваги один до одного, яке проявляється в довірі, умінні слухати і чути партнера, здатності прощати, дякувати коханої людини за будь-яку дрібницю. Всі ці складові можуть допомогти пронести чисте і сильне почуття через роки.

4. Не забувати про секс
Багато пар через кілька років сімейного життя забувають про те, що вони чоловік і жінка, зникає пристрасть, з’являється лінь, нудьга, відчуття того, що абсолютно все в сексі випробувано і використано. Однак секс є одним з трьох китів, на яких тримається щасливе спільне життя. Намагайтеся бути один для одного завжди привабливими, цікавими та оригінальними.

5. Без агресії
Ніколи не звинувачуй партнера в тому, що ти захворіла, не зривати на ньому під час ПМС, що не вихлюпувати на нього злість за невдачі на роботі. Ти можеш відкритися йому, розповісти про те, що турбує, поскаржитися, попросити про допомогу, але не роби коханої людини жертвою агресії. До речі, і йому не дозволяй проявляти негатив по відношенню до тебе.

6. Право на приватне
У кожної людини є свій особистий простір, і він має право сам приймати рішення, пускати когось у нього або дбайливо охороняти. Перевірка мобільного, електронної пошти, аськи, скайпу, стеження, дзвінки на роботу і друзям – забудь про це, поважай партнера і довіряйте йому. Прагни до того, щоб він надходив з тобою так само і, що називається, дозволяв дихати на повні груди.

7. Порядок в будинку
Підтримуй в будинку порядок, місти житло в чистоті, стеж за тим, щоб холодильник завжди був повним, а чоловік ніколи не залишався голодним. Залучай до куховаріння та прибирання коханого – спільна праця і легкий, і весел.

8. Завжди красива
Стеж за собою, старайся навіть у вихідний робити макіяж і укладати волосся. Вираз “він любить мене і такий” актуально до пори до часу. Будь завжди бажаною, привабливою для свого чоловіка, фліртуй з ним, займайся сексом в незвичайних місцях, частіше влаштовуй романтичні вечори. Він повинен завжди бачити в тобі Жінку – ту, яку він полюбив і якій запропонував стати своєю дружиною.

9. Час жити
Ніколи не зациклюватися на проблемах, намагайтеся побільше гуляти вдвох, ходити в кіно, театри, подорожувати, шукати позитивне навіть у негативному. Все це допоможе вам уникнути нудьги в сімейних відносинах, а також бажання шукати розваг з кимось іншим.

10. Демонструй любов!
Не забувай щодня говорити один одному ніжні і ласкаві слова, вранці цілуватися, а вечорами бажати спокійної ночі. Даруй подарунки, грайся увагою, виконуй вчинки і тоді і ти, і твій партнер щомиті буде відчувати любов, турботу і справжнє щастя, а що може бути краще цих миттєвостей?

Відправ другу:
Залишіть коментар