Відповідальність за вбивства Чечетова, Пеклушенка, Мельника, Калашникова, Бузини взяла на себе ціла організація

Повідомлення із такою заявою надійшло від «Української повстанської армії», яка погрожує продовжити знищувати тих, кого вважає антиукраїнськими елементами.
Фесенко
Політолог Володимир Фесенко заявив, що отримав лист від організації, яка взяла на себе відповідальність за останні резонансні вбивства екс-»регіоналів». Про це політолог розповів в ефірі телеканалу «112 Україна«.

За словами Фесенка, в листі міститься заява організації під назвою «Українська повстанська армія». В листі організація бере на себе відповідальність за вбивство «антиукраїнської наволочі: Чечетова, Пеклушенко, Мельника, Калашникова, Бузини».

«Головний зміст — відповідальність за вбивства і погрози, і ультиматум, там є ультиматум, 72 години до вищого керівництва країни», — зазначає політолог.

В цьому листі міститься тільки один факт: «Калашников був ліквідований зброєю калібру 7.65х17 і 9х18, сам він також встиг зробити постріл зі своєї зброї». «Інформація дуже важлива і думаю, що все, що сталося, враховуючи це попередження, потрібно сприймати серйозно. Це дійсно початок певної кампанії по дестабілізації… Далі йдуть заяви з попередженнями та ультиматумами, що вони оголошують війну фактично керівництву держави. А внутрішня війна зараз зрозуміло в чиїх інтересах», — заявляє політолог.

«Там йдеться майже прямим текстом про погрози продовження цієї кампанії зі знищення тих, кого вони вважають антиукраїнськими елементами. Причому не тільки тим, хто вважався антиукраїнськими елементами, там прямі погрози на адресу вищого керівництва. Тому це загрози терору, терористичної війни», — заявив Фесенко.

Відправ другу:
Залишіть коментар