Вибори у Виноградові: Про брудні технології, незалежність та необдумані кроки


Цікаво спостерігати за нашими медіа під час виборів. Ви пробували? О, це як хороший голлівудський блокбастер. Головне вчасно сісти перед екраном і запастись найбільшим попкорном.

Кожен перед виборами сподівається показати себе з найкращого боку. Це нормально. Але є ж іще і бруд та лайно, те, що технологи чорним піаром називають. Ооо, у нас цим не гребують! Встигай підставляти чисті відра.

Найбільше під час виборів люблю, коли по відношенню до медіа самі ж журналісти вживають слово «незалежний». Ви серйозно? Гарний жарт. От у нас є сайт, родом з Мукачева. Всі знають, звідки ноги у нього ростуть, і про чиї інтереси він дбає. І щось вони себе сильно незалежними ніколи не називають. Не лицемірять. І це приємно.

А от «найбільш незалежний» у нас сайт Голос Карпат. Він дуже дбає про правдиву інформацію, але, на жаль, правда у них закінчується там, де починається слово «Бушко». Ну або наближене до нього слово, наприклад, «Русанюк», «Костелеба-Веремчук» чи «Кіш». Ну, майже спільнокореневі, ви ж відчули? У наш час не соромно комусь належати, час знаєте такий, без мецената нікуди. Соромно вдавати незалежність при повній залежності.

От із останнього. Чорний піар, бачте, на Бушка написали, борди пошкодили, відповісти треба. Відповіли. Звинуватили конкурента (ну кого ж іще звинуватити) і налили за одно трохи брудноти.

Споконвіків руйнування рекламних щитів справа рук самих же кандидатів, яких на тому самому борді чи то розмалювали, чи фарбою закидали, чи здерли зовсім. Найдешевший спосіб звернути на себе увагу і примусити себе пошкодувати.

Мовляв, дивіться, як на мене всі накинулись. Більше того, якщо скласти трохи фактів і логіки матимемо наступне. 24 вересня Іван Бушко зареєструвався як само висуванець. Ситуація з бордами сталася 25 вересня. На агітматеріалах він був як кандидат від «Слуги народу». Соромно, мабуть, було просто зняти борди, а так ще і попіаритися можна, і на конкурентів трохи наговорити.

Біда лиш, що самі «експерти» і власник Голосу Карпат ніяк не можуть простежити, що своєю писаниною своєму ж власнику і шкодять. Як же незручно вийшло!

Нічого, бачте, не робилося у Виноградові за останні роки. Ну, то воно і не буде видно, якщо сидіти закритому в одному місці і не висовувати звідти носа кілька років. А от тільки кілька днів минуло, виправте, якщо не так, голова ОДА написав пост, у якому сам був у шоці, що за останній рік в області (у тому числі і на Виноградівщині), зробили більше доріг, ніж за останні 10 років!! Мабуть, журналісти Голосу Карпат не підписані на Петрова.

Стадіон, центр, притулок для тварин, сквер – нічого не робиться. Місто саме від себе перекрите і щось там будівельники копошаться просто так, а не тому, що вони там мають реалізувати певний проект.

Забув пан Бушко, що все, що робилося більше 5 років тому, і в чому він фігурував, робилося далеко не за його кошти, він просто як «публічне ліцо», так би мовити, все це представляв. Поки був обласним депутатом, що зробив для Виноградова?

А поки був заступником губернатора?

А поки був нардепом, що зробив для свого рідного міста? Він? особисто? Не люди, які були з ним поряд! Ви не пригадуєте? От і я теж.

Зате, якщо погортати сторінку його дочки… О, ну тут усе ясно стане. Дорогі готелі, курорти, сумки і одяг найдорожчих марок. Отам і лишилася, шановні, розвинена, тобто нерозвинена, вибачайте за сарказм, Виноградівщина.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)