Головну вежу Невицького замку відновлено (ФОТО)

Минулого року у Невицькому замку розпочалася масштабна реконструкція. Роботи проводять за грантові кошти, а саме за рахунок бюджетної секторальної підтримки ЄС – 9 мільйонів 250 тисяч гривень.

За словами підрядника Тараса Стадницького, роботи розпочали з малої вежі, а далі мали відновити і головну вежу-донжон, яка є одним з неофіційних символів Закарпаття. Тепер основні роботи у замку практично завершилися. І сюди масово їдуть туристи, пише mukachevo.net.

“Я вперше з моменту початку реставрації потрапив всередину донжона Невицького замку. Вдруге за останні 30 років потрапив на верхній рівень. Тепер вже відреставрованого… В цілому – дуже добре. Усередині все пахне свіжою деревиною та цементом…”, – зазначив закарпатський блогер Олександр Богданов.

Окремо він розповів кілька слів про крутизну сходів і можливості піднятися наверх. Звичайні люди – піднімуться взагалі без проблем. Для людей з обмеженими можливостями підйом буде дуже важким. Сходинки досить круті. Навколо напівтемрява. Блогер радить виконавцям проєкту щось з цим зробити.

Наразі вежу-донжон ще не відкрили для масових відвідувань.

Відправ другу:
Залишіть коментар