Весняні ціни на овочі та фрукти. Ситуація на ринку в Мукачеві (ВІДЕО)

Весняна пора – очікуються й весняні ціни на овочі та фрукти.

Наразі спостерігається підвищення цін на деякі продукти харчування. Експерти пояснюють це кількома факторами. Про те як змінилася вартість на продукти у Мукачеві журналісти М-Студіо дізнавались на ринку у продавців.

В Україні у квітні 2022 року значно зросли ціни на свіжі овочі та фрукти. Подорожчали огірки, які коштували 80 гривень, а зараз 137 гривень за кілограм. Помідори червоні в минулому місяці коштували 70 гривень, а тепер 85. Більше ніж на 18 гривень подорожчала молода картопля, наразі її середня ціна 45 гривень за кілограм.

На Закарпатті стрімкого підвищення цін на продукти не спостерігається. За словами продавців, навпаки, можна говорити про те, що ціни поступово знижуються.

Подешевіла також і капуста до 25-ти гривень, помідори до 80- ти гривень, а банани за акційною ціною 40 гривень за кілограм, розповідає пані Оксана.

Незмінність цін на ринку торкається саме овочів та фруктів, адже зараз тепла погода і їх легко вирощувати, а ось на інші товари вартість може і зрости – прогнозують продавці.

Як змінюватиметься ситуація на ринку залежить і від загальної ситуації в крані. Наразі все стабільно. Причин для паніки немає.

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар