Верховний суд оголосив рішення у справі “Токар проти Балоги” (ВІДЕО)


Вночі Верховний суд оголосив рішення у справі “Токар проти Балоги” щодо того, чи буде частковий повторний підрахунок голосів на окрузі 69 Закарпаття. Кандидату у нардепи Едгару Токару було відмовлено у задоволені вимог.

Місцевий олігарх отримав сумнівну перемогу, але шлейф нелегітимності обрання переслідуватиме його всю депутатську каденцію.


Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 3 коментарі (-ів)
  1. Якщо такий кандидат в народні депутати України, як Віктор Балога, грубо порушує вирмоги чинного законодавства України, то його треба притягнути до суворої юридичної відповідальності та раз і назавжди позбавити права балатуватися в нардепри і обіймати посади в державних органах. Таке рішення було б повчальним не тільки для сімейного клану Балог, а й інших кандидатів.

  2. Досить лити крокодилячі сльози … Хочеш виграти – вигравай так, щоби не було питань … а не “в”їзжай в рай” на “чужому горбу”…

  3. При такій фальсифікації, і тільки на 700 голосів переміг Балога, то смішно…. Тільки в одній мукачівській лікарна за нього заставляли голосувати ще й в понеділок, а в інфекційному відділенні мертвих душ 70 голосів, людей без медичних карт, от що значить своя людина на посаді директора лікарні.