Верх цинізму: шахраї намагались обікрасти закарпатську родину, яка збирає кошти на лікування важкохворого сина

Верх цинізму – наживатися на чужій біді. Днями до редакції М-Студіо звернулася закарпатська сім′я, яка збирала кошти на лікування важкохворого сина: люди стали жертвами телефонних шахраїв.

Про сім′ю Мотичка із с. Синевир ми вже розповідали раніше у наших сюжетах. А саме про їх однорічного сина Павлика зі страшним діагнозом СМА (спінальна м’язова атрофія). Тоді родина просила усіх небайдужих інформаційної підтримки та фінансової допомоги.

Днями ж залякані батьки повторно звернулись до редакції М-Студіо, розповідають: на їх страшній біді хотіли нажитися шахраї.

Тобто позиціонуючи себе представником Офісу президента України і цим самим вселяючи жінці довіру чоловік або ж група людей намагалися обікрасти жінку.

Так як п. Марія відмовилася вставляти свою картку в термінал, бо щось запідозрила, останні відразу ж забули про свої наміри і почали нецензурно висловлюватись. А надалі – повторно телефонувати, лаяти і навіть погрожувати.

Жінка каже: не знає чи є сенс писати заяву у поліцію, адже хоч в Україні наразі дуже поширена кіберзлочинність і телефонні шахраї, боротьба ж з ними на низькому рівні.

Одне не вкладається в голові: як можна так цинічно наживатися на чужій біді? Щодо стану здоров’я Павлика, то дитина пройшла курс реабілітації у Трускавці, наразі стан його задовільний. Але медикаменти потрібні якнайшвидше.

Нагадаємо, ліки від СМА існують, сума необхідна для збору – понад 2 млн євро. Батьки вдячні за допомогу небайдужих і розповідають скільки вже вдалося зібрати.

Але це лише маленька частинка від необхідної суми. Ви можете допомогти сім′ї Мотичка у зборі коштів на лікування Павлика. Реквізити: ПриватБанк 5168 7574 0804 6045 Мотичка Марія Василівна

Відправ другу:
Залишіть коментар