Вечір з Кірою Зайцевою: маленька ужгородка, яка бореться з онкохворобою, приїхала в Ужгород (ВІДЕО)

П’ятирічну Кіру Зайцеву з Ужгорода, яка бореться зі страшною онкохворобою, знає чи не вся Україна. Дівчинці закарпатці активно збирали кошти! Адже потрібна сума була непідйомна для родини – 150 тисяч євро! І ось, після року лікування за кордоном, Кірочка повернулася на тиждень додому, аби потім продовжити боротьбу!

За цей нетривалий час перебування у рідному місті, подякувати небайдужим, хто допомагав у організації збору коштів та пошуку клініки, сім’я дівчинки не встигла, тому влаштували зустріч для всіх одразу! Запросили і нашу знімальну групу, адже ми тримали в курсі справ Кіри і долучалися до доброї справи неодноразово! Хіміотерапія і, як наслідок, заново вчитися ходити!- усі жахи боротьби з онкозахворюванням довжиною у рік – позаду! П’ятирічна Кірочка з гарними новинами приїхала з Праги на тиждень додому- до рідного Ужгорода.

Гостра лімфобластна лейкемія – такий діагноз поставили Кірі рік тому! Отямившись після шоку, родина дівчинки почала стукати у всі двері, аби зібрати непідйомну для сімейного бюджету суму у 150 тисяч євро на лікування. Попри важку терапію, адже спочатку організм майже повністю вбивають, аби знищити ракові клітини, потім – поступове відновлення, усе вийшло! Громадські організації, благодійні фонди, обласна влада, небайдужі – допомагали всі! Аби встигнути за цей тиждень перебування вдома подякувати людям, які підтримали Кірочку, родина дівчинки влаштувала душевний і теплий вечір!

А прогнози у Кірочки дуже позитивні! Попереду ще багато роботи- ще рік лікування у празькій клініці. Але дівчинка усе здолає – з Божою поміччю і такою шаленою підтримкою небайдужих сердець!

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар