Вчорашній кандидат в нардепи ВРУ - нині став "оленем" на дорозі

Колишній голова Хустської районної ради Олександр Пацкан на позачергових виборах до ВРУ балотувався по 71 округу з центром в м. Хуст.

 

Незважаючи на те, що на минулих виборах до місцевих рад Пацкан йшов з командою БПП та Геннадієм Москалем, після програшу Петра Порошенка на президентських виборах перефарбувався у зелені кольори.

 

При цьому партія “Слуга народу” по згадуваному округу висувала свого кандидата та неодноразово заявляла про те, що Пацкан немає до них ніякого відношення.

Власне така поведінка Пацкана показала очікуваний результат – за вихідця з с. Золотарьово проголосувало трохи більше 6% виборців округу.

Навіть у рідному селі Пацкан також програв виборчі перегони.

Тобто де люди знали справжнє обличчя кандидата у ВРУ – дали йому відповідну оцінку.

 

На виборах позиціонував себе, як захисник інтересів народу та нове політичне обличчя, а нині ж вчорашній кандидат в нардепи ВРУ власним елітним позашляховиком перекрив вхід в торговий центр в м. Хуст – унеможлививши паркінг для декількох автівок та комфортне пересування пішоходів та матусь з колясками.

Таким чином можемо спостерігати звичне для наших політиків явище, коли програвши на виборах людина забуває про інтереси “невдячних” виборців.

Відправ другу:
Залишіть коментар