Вчора ввечері у Мукачеві було затримано трьох правопорушників: в одного з них був ніж

За добу у Мукачеві військовослужбовці 3 батальйону 2 Галицької бригади Національної гвардії України, під час несення служби з охорони громадського порядку, затримали трьох правопорушників, у одного з них – вилучили предмет схожий на ніж.

Спільний піший патруль поліції та нацгвардійців, близько 22.00 на вулиці Одеській помітив сварку біля житлового будинку. Під час з’ясування обставин конфлікту, жінка поскаржилася правоохоронцям на свого співмешканця, який погрожував їй фізичною розправою. Чоловіка довелося затримати та доставити до Мукачівського районного управління поліції.

В іншому випадку, самостійний автопатруль Національної гвардії, близько двадцятої, поруч з торгівельним закладом на вулиці Підгорянській, затримав мукачівця, який вчинив сварку зі своєю знайомою. Перебуваючи під впливом алкоголю, 38-річний мукачівець пригадав старі образи місцевій мешканці, почав ображати та погрожувати їй вбивством. Прийнявши заяву від жінки, розбишаку затримано за правопорушення, передбаченою статтею 129 ККУ.

Близько двадцять першої години, самостійний автопатруль НГУ на вулиці Росвигівській помітив двох чоловіків, між якими очевидно виник серйозний конфлікт. Наблизившись ближче, правоохоронці помітили у одного з них предмет, схожий на ніж. Як виявилося, після спільного розпиття спиртних напоїв, між ними виникла сварка. 40-річний мукачівець, доводячи свою «правоту», дістав 16 сантиметровий ніж і почав погрожувати вбивством знайомому. Своєчасна поява нацгвардійців запобігла подальшому розвитку подій. На місці працювала слідчо-оперативна група Мукачівського районного управління поліції.

Олександр Коробко, Військова частина 3002 ЗТУ НГУ

Відправ другу:
Залишіть коментар