Вчора відбулося перше засідання Ради церков та релігійних організацій при Берегівській РДА

Вчора, 20 травня, відбулося перше засідання Ради церков та релігійних організацій при Берегівській районній державній адміністрації.

В ході засідання затверджено персональний склад ради, куди увійшли представники різних церков Берегівського району.

Також обговорили спільну роботу по запобіганню поширення коронавірусної інфекції. Про хід вакцинації в районі та важливість щеплень, присутніх інформувала головний лікар Берегівського центру ПМСД Руслана Гедєш.

Рада церков та релігійних організацій при Берегівській РДА – це консультативно – дорадчий орган, створений з метою об’єднання зусиль релігійних та відповідних громадських організацій, які здійснюють свою діяльність на території Берегівського району, для сприяння у вирішенні питань подальшого розвитку духовної та культурно – історичної спадщини минулих поколінь, виховання громадян на прикладах високої моралі.

Серед основних завдань Ради церков є: опрацювання питань щодо поточної співпраці релігійних організацій і органів влади у Берегівському районі; сприяння міжконфесійному взаєморозумінню та злагоді; об’єднання зусиль релігійних організацій з органами державної влади у благодійній діяльності; залучення громадян до програм здорового способу життя – боротьби з проявами алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління, запобігання коронавірусної хвороби, підтримка вакцинації; зміцненні сімейних стосунків, дбайливого ставлення до виховання молоді та дотримання норм суспільної моралі.

Ігор Вантюх: Світ не стоїть на місці, світ змінюється. Перед нами постають нові виклики, нові загрози і завдання. Церква, як інститут, має високу довіру серед населення. Але, разом з тим, молоде покоління віддаляється від церкви, підпадає під впливи небезпечних явищ – ігроманія, тютюнокуріння, наркоманія, різні рухи в соціальних мережах, які поширюють деструктивні ідеї. Одним із важливих завдань Ради церков та релігійних організацій при Берегівській РДА є саме виховання молоді та утвердження і зміцнення гуманістичних засад суспільства.

Відправ другу:
Залишіть коментар