Закарпатська митниця - на завершальному етапі тестування з кваліфікації та благонадійності співробітників

Закарпатська митниця – на завершальному етапі тестування з кваліфікації та благонадійності співробітників
Станом на 11.05, а розпочалося тестування особового складу Закарпатської митниці 20.04, тестування пройшли 615 співробітників, що складає понад 66% чисельності.

Тести на рівень знань митного та антикорупційного законодавства; на загальні здібності (зокрема, абстрактне, числове, вербальне мислення) та тестування на благонадійність складали абсолютно всі працівники митниці – як ті, що працюють в оперативних підрозділах та здійснюють митний контроль та митне оформлення, так і працівники адміністративних підрозділів – кадрового, бухгалтерії, господарського тощо.

Співробітники митниці, які з поважних причин не змогли пройти тестування у відведений період, зможуть протестуватися у додатково виділений день наступного тижня.

Митникам, які на тестуванні показали недостатній рівень знань митного та антикорупційного законодавства чи не склали тест на загальні здібності, а це – 110 осіб, повинні підтягнути рівень знань, після чого матимуть шанс пройти тестування повторно.

Загалом, особовий склад Закарпатської митниці показав досить високий рівень знань як при тестуванні на знання законодавства, так і при тестуванні на загальні здібності.

Тестування відбувалося із суворим дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Відповідальність за прозорість та неупередженість проходження тестування несуть члени комісії, що утворена в митниці з числа посадових осіб, які попередньо успішно пройшли тестування на благонадійність. Також до роботи комісії залучені, за згодою, представники міжнародних організацій та проєктів міжнародної технічної допомоги як незалежні спостерігачі.

Нагадаємо, що проєкт з тестування митників здійснюється Міністерством фінансів та Державною митною службою України в рамках кадрової складової реформи Митниці.

Відправ другу:
Залишіть коментар