Вчора на КПП "Тиса" водій рейсового автобусу намагався незаконно перевезти до України брендові сумки та конструктори "LEGO"

Незаконна спроба «непомітно» завезти в Україну бренди – обернулася для водія рейсового автобусу протоколом та вилученням товару

До яких лише хитрощів вдаються перевізники автобусів, аби «непомітно» завезти в Україну дороговартістні речі з комерційною метою, при цьому, уникнувши декларування та оподаткування. Але досвідчені митники ретельно перевіряють вміст транспортних засобів та виводять порушників на «чисту воду».

Так, вчора (24.05.21) на митному посту «Тиса» закарпатські інспектори задокументували чергове порушення митного законодавства, виявивши серед двох тон товару для «особистого користування» – новенькі шкіряні дамські сумочки відомої торговельної марки «PINKO», ремінці та дитячі конструктори «LEGO».

Хоча водій міжнародних перевезень рейсового автобусу «Саверна (Італія) – Чернівці», обравши для проходження митно-прикордонного контролю «червоний коридор», усно та письмово запевняв інспекторів, що, крім товару особистого користування (одяг, взуття інші речі) вагою 2610 кг, більше нічого не переміщує.

Втім, при перевірці багажного відсіку автобусу митники виявили 6 картонних коробок з товаром іноземного виробництва. Там знаходилися 6 шкіряних сумочок торговельної марки «PINKO» різних серій: LOVE MINI SQUARE V QUILT CL, LOGO MINI PUFF V JEWEL CL, LOVE MINI PUFF WOVEN STUDS CL, LOVE MINI PUFF MAXI, та шкіряні жіночі ремені. А також – 13 коробок з конструктором «LEGO» різних серій.

До слова, орієнтована вартість однієї сумочки зазначеного бренду в Інтернет-мережі сягає понад 300 євро. Тож, приблизна вартість лише 6 сумочок – майже 2 тисячі євро. Це при тому, що згідно митного законодавства, не підлягають декларуванню та оподаткуванню іноземні товари до 500 євро та до 50 кг.

Коли «запахло печеним», водій відмовився визнавати незадекларовані бренди своєю власністю, зіславшись, що коробки передала йому малознайома жінка у м.Саверна для перевезення в Україну для чоловіка.

Митники склали відносно водія протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України, яка передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості предметів правопорушення та з їх конфіскацією.

Відправ другу:
Залишіть коментар