Вчені знайшли третій мозок в організмі людини

Зовсім недавно вченими Колумбійського університету в людському організмі був виявлений ще один мозок. Крім відомих головного і спинногомозку, які, хоча і працюють автономно, алезнаходяться у взаємодії один з одним, у людини є кишковий мозок.

Мозок

Один з авторів відкриття, професор Гершон, впевнений, що в світлі нових досліджень кишечнику буде приділятися тепер особлива увага при діагностиці та лікуванні. Третій мозок функціонує на відміну головного і спинного самостійно і забезпечує діяльність всього шлунково-кишкового тракту.

Той факт, що, втративши зв’язок з двома іншими мозковими центрами, за які відповідає спинний і головний мозок, кишечник продовжує виконувати всі свої функції каже про автономність цього мозку.

Незважаючи на швидкий розвиток науки, на багаторічні дослідження вчених різних спеціальностей, людський організм продовжує залишатися загадковим і таємничим, незважаючи на багаторічні дослідження вчених різних спеціальностей.

І перш ніж осягати таємниці навколишнього світу, добре б пізнати можливості і таємниці самого людського організму.

Нагадаємо, що в підсумку спільних наукових робіт експертів з університетів Флориди і Айови встановили, що існує зв’язок між наявністю в будинку кішки і успішністю дитини. Вчені вважають, що організм кішок містить мікроорганізми – токсоплазми, завдяки яким діти стають менш уважними і втрачають здатності до навчання.

Відправ другу:
Залишіть коментар