Вбивство виноградівця Василя Гоблика: суд залишив під вартою підозрюваних


Підозрюваних залишили під вартою до 19 вересня поточного року. Можливість внесення застави не визначено.

10 травня між підозрюваними та виноградівцем виник конфлікт, що закінчився бійкою. Після нанесення особі тілесних ушкоджень забрали в нього мобільний телефон та, помістивши його до багажника свого автомобіля, відвезли потерпілого до лісосмуги та продовжили спричиняти йому тілесні ушкодження, де і залишили помирати в безпорадному стані, наразі місце знаходження виноградівця невідоме.

Таким чином, особи підозрюються у вчиненні ними кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.187, ч. 2 ст. 146 та ч.1 ст. 115 КК України.

Однак, слідчим суддею було задоволено клопотання правоохоронців та продовжено строк дії запобіжного у виді тримання під вартою до 19 вересня поточного року. Можливість внесення застави не визначено.

Поліція затримала 2-х осіб в справі вбивства у Виноградові молодого хлопця, тіло якого шукають в Тисі. Згодом поліція офіційно повідомила про затримання підозрюваних.

Вимагаючи справедливого і повного розслідування цієї справи люди у Виноградові приходили до будинку жінки-свідка вбивства Василя Гоблика і вимагали передати справу в область.

25 травня під тиском ЗМІ та громадськості розслідування у резонансній справі зникнення чоловіка у Виноградові передано від місцевої поліції в область.

Відправ другу:
Залишіть коментар