“Важливо те, що я залишилася жива": у Києві напали на журналістку в прямому ефірі (ВІДЕО)

У Києві 28 листопада під час прямого ефіру з церемонії пам’яті жертв Голодомору невідомий напав на журналістку NewsOne Віолетту Товкес.

Чоловік у масці і капюшоні вибив мікрофон і свічку з рук дівчини та почав нерозбірливо кричати. Також, чоловік штовхнув журналістку. Оскільки йшов прямий ефір, інцидент був записаний на відео.

Напад на журналістку стався о 16:03, коли кореспондентка розповідала українцям, як проходять заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

“Власне, колеги, повинна зазначити, що от, в прямому ефірі, мікрофон, ми розуміємо, що не працює, тому будемо писати на “вушку” (вушний мікрофон – ред.). На нас було скоєно напад. Розуміємо, що буде знову відкрито кримінальну справу”, – прокоментувала інцидент журналістка відразу після нападу, продовжуючи вести прямий ефір.

Пізніше дівчина розповіла про своє самопочуття і деталі події:

“Важливо те, що я залишилася жива, але трохи болить рука”

Стан у дівчини нормальний. Рука болить після другого удару, яким нападник вибив лампадку. Перед самим нападом в ефірі Товкес говорила, що в Україні проходить “загальнонаціональний флешмоб”, але їй не вдалося закінчити думку через агресію чоловіка.

Віолетта уточнила, що вона називала флешмобом не геноцид, а мова йшла про акцію “Запали свічку пам’яті”.

Також журналістка повідомила, що вже провела власне розслідування. Вона по кадрах переглянула відео нападу, зафіксувала обличчя нападника і побачила на його телефоні емблему однієї з організацій. Але її назва Товкес поки вирішила не розкривати.

Перший.com.ua

Відправ другу:
Залишіть коментар