Василь Петьовка: "Позиція партії «Рідне Закарпаття» полягає в тому, що місцева влада має бути професійною та відповідальною"


Коментар народного депутата Василя Петьовки на офіційній сторінці у соцмережі FB оприлюднила пресслужба партії «Рідне Закарпаття»:

«Для місцевого самоврядування зараз дуже цікавий і відповідальний час.

Адже реформа децентралізації відкриває нові і дуже потужні можливості, але при цьому вимагає підвищеної відповідальності і професіоналізму.

Впродовж останніх років Закарпатська область була аутсайдером із впровадження цієї реформи. Не буду зараз торкатися питання, хто у цьому винен, значно важливіше – що робити далі.

Позиція партії «Рідне Закарпаття» полягає в тому, що місцева влада має бути: а) професійною, б) відповідальною.
Кожен її представник має розуміти, що наявні кошти потрібно витрачати не на «проїдання», а на інвестиції в розвиток ОТГ, задоволення основних потреб земляків.

Передусім, це – будівництво та ремонт доріг та інших об’єктів інфраструктури, амбулаторій та фельдшерських пунктів, закладів освіти та дитячих садків, водогонів, встановлення освітлення, спортивно-оздоровчих об’єктів.

Все це вимагає певних знань і розуміння механізмів функціонування господарства.

Партія «Рідне Закарпаття» йде на вибори, щоб об’єднати всіх найбільш конструктивних і компетентних людей у місцевих радах різних рівнів та працювати справді єдиною командою на усіх рівнях.

Коли корисні ініціативи на рівні ОТГ отримують порозуміння та підтримку на обласному рівні, а потім – і на державному. Коли кожна громада може розраховувати на захист і допомогу з боку законодавців та лобіювання своїх інтересів на місцях та в Києві.

Закарпаття обирає розвиток», – заявив народний депутат Василь Петьовка.

Відправ другу:
Залишіть коментар