Василь Медвідь: "Мій пріоритет – розвиток рідного краю, саме тому підтримую лозунг своєї команди - Закарпаття обирає розвиток!"


Команда «Рідного Закарпаття» – це поєднання молодості, завзятості та досвіду, стратегічного бачення та конструктивних рішень. Саме тому серед нас такі люди, як Василь Медвідь.

Знайомтеся – лікар-стоматолог, нинішній депутат Рахівської районної ради та кандидат в депутати до Закарпатської обласної ради та Великобичківської ОТГ Василь Медвідь:

«Децентралізація – це історичний момент для наших населених пунктів, адже ми стаємо справжніми господарями, розпорядниками бюджетів, зможемо, як кажуть у нас, ґаздувати у власних інтересах, виставляти пріоритетні цілі та досягати їх. Головне на цьому етапі – зібрати команду однодумців на всіх рівнях рад, які будуть перед собою ставити єдину мету – процвітаючу громаду!

Ми з однодумцями сформулювали для себе три основоположні потреби – «три кити» – вирішення яких допоможе досягти збалансованого розвитку територіальної громади та Рахівщини загалом.
Це:
1) дороги, що є болючим питанням не одне десятиліття, саме тому перший рік утворення ОТГ має бути проголошений як «рік доріг»;
2) впровадження сортування сміття і вивезення неліквіду за межі району;
3) збереження стаціонарних відділень та модернізація медичних закладів.

Як людина, яка має 15-річний стаж роботи в медичній сфері, присвячую свою діяльність лобіюванню інтересів віддалених медичних пунктів, які в світлі теперішньої реформи планують скоротити. Минулого року нам вдалося відстояти стаціонарне відділення у Верхньому Водяному, але під загрозою знаходяться й інші сателітні відділення КНП «Рахівська лікарня», збереження яких є життєво необхідним для віддалених населених пунктів.

За час своєї каденції доклав зусилля до організації завершення будівництва теплих туалетів у Верхньоводянській ЗОШ № 1, відновлення роботи та ремонт приміщень лабораторії при стаціонарі у Верхньому Водяному, де мешканці наших віддалених населених пунктів зможуть зробити необхідні аналізи; за сприяння народного депутата Василя Петьовки у 2015 році був проведений частковий капремонт вул. Леніна та вул. 70- річчя жовтня, домоглися заміни старих вікон і дверей в приміщеннях амбулаторії та садочка присілку Ріка, закуплені спецуніформи для пожежників тощо. Зараз відстоюю шкільний автобус для діточок з Річанської ЗОШ, також мріємо про мобільний флюорограф, який полегшить роботу наших сімейних лікарів, особливо під час пандемії. В процесі розгляду проєкти запуску роботи котельні та парового опалення у Верхньоводянському садочку, освітлення вулиць Річанської, Гагаріна та Старої.
Мій пріоритет – розвиток рідного краю, саме тому підтримую лозунг своєї команди – Закарпаття обирає розвиток, Рахівщина обирає розвиток!
25 жовтня обирай своє рідне!

Відправ другу:
Залишіть коментар