Василь Губаль видав розпорядження про підвищення тарифів на перевезення пасажирів

5 травня п.р. голова Закарпатської ОДА Василь Губаль видав нове розпорядження, аби привести тарифи на проїзд у автобусах приміських та міжміських маршрутів у відповідність з витратами на утримання автотранспорту.

Відтак, документом встановлено тарифи на такі перевезення:
– пасажирів автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні у розмірі 0,375 грн. за 1 (один) пасажиро-кілометр без податку на додану вартість для суб’єктів підприємницької діяльності, які є платниками податку на додану вартість;
– пасажирів автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні у розмірі 0,45 грн. за 1 (один) пасажиро-кілометр для суб’єктів підприємницької діяльності, які не є платниками податку на додану вартість;
– багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні у розмірі 10 відсотків вартості проїзду.

“Взяти до відома, що тарифи встановлено без урахування автостанційного збору за обов’язкові послуги, які надаються автостанціями пасажирам, плати за попередній продаж квитків, страхового платежу за страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті”, йдеться у розпорядженні очільника краю.

Тож, попереднє розпорядження голови ОДА від 18.02.15 “Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні” втратило чинність.
Дане розпорядження зареєстроване у головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області та опубліковане в газеті “Новини Закарпаття” від 8 травня, отже набуло чинності.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Відправ другу:
Залишіть коментар