Вартість затриманого бурштину складає близько 200 мільйонів гривень (ФОТО, ВІДЕО)

На посту у Нижніх Воротах правоохоронці спільно з працівниками прикордонної служби затримали автомобіль, у салоні якого перевозили камінь, імовірно, бурштин-сирець.
104
Сьогодні вночі на контрольному посту «Нижні Ворота» Закарпатської області прикордонниками було зупинено мікроавтобус «IVECO» львівської реєстрації. Під час огляду в салоні автомобіля знайшли 60 пакунків по 5 кілограмів кожен, у яких знаходився бурштин. Загальна вага товару – не менше 300 кілограмів. Вартість затриманого вантажу складає близько 200 мільйонів гривень.

105

одія було доставлено до Воловецького відділення поліції. Львів’янин розповів правоохоронцям, що вирішив через Інтернет підшукати роботу. Натрапив на оголошення, щодо перевезення товарів. Зв’язавшись із замовником по телефону, домовився про зустріч біля торгового центру у Львові. Як і домовилися, зустрілися за вказаною адресою. Замовник сказав, що потрібно доставити до м. Мукачева кілька комп’ютерів, і за це він заплатить 500 гривень. Адресу, на яку потрібно доставити товар, замовник повинен був скинути додатково через смс-повідомлення. Взявши накладні на комп’ютерну техніку, водій виїхав на Закарпаття.


Поліція сумнівається у щирості слів водія. Триває розслідування. Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 240 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони або використання надр).

Автомобіль поміщено на штрафмайданчик Воловецького відділення поліції. У межах досудового розслідування поліцейські з’ясують походження вилученого «сонячного каміння».

Відправ другу:
Залишіть коментар