Вакцину від коронавірусу можна буде купити в аптеці

За прогнозами Міністерства охорони здоров’я, купити вакцину від коронавірусу в аптеці в Україні можна буде з другої половини 2021 року.

Вакцину від коронавірусної інфекції можна буде придбати в аптеках, як тільки з’явиться комерційний ринок. Однак на цей момент його немає ні в одній країні світу.

Як пише Закарпатський діалог про це розповів глава Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов в інтерв’ю Радіо Свобода.

За його словами, МОЗ підтримає поширення вакцин через аптеки, як тільки це стане можливим.

“Як тільки комерційні компанії привезуть вакцину, мабуть, її можна буде купити. Міністерство охорони здоров’я навпаки закликає будь- які фармкомпанії, які працюють на цьому ринку, якщо у вас з’явиться можливість, будь ласка, привозьте. Ми її зареєструємо (ті, які зареєстровані на території України), дуже швидко проведемо всі процедури, які повинна провести Держлікслужба, щоб у нас з’явився ринок”, – сказав Степанов.

Він додав, що “комерційного ринку в світі ще ніде не існує”.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 4 коментарі (-ів)
  1. Як це комерційни,ніколи щеплення не робили комерсанти,а для нашого бугалтера Степанова треба створити комерцію на вакцині. Щеплення завжди робили мед.працівники у лікарнях,та за Державний кошт. Слугі хочут нажитися на цій беді,якиж вони недолугі,ось 73% радійте,що вас ще й грошима накажуть.