В Закарпатті працює сервіс, який дозволяє шукати домашніх помічників

Більш ніж 800 жителів Ужгороду стали активними користувачами соціально корисного сервісу «Метнись Кабанчиком», який працює в Ужгороді з квітня 2015 року.
kabanchik ink
Сервіс дозволяє швидко знаходити помічників на різні справи і, відповідно, шукати підробіток всім зацікавленим містянам. За інформацією представників проекту, наразі на сайті зареєстровано більше півтисячі виконавців та понад 300 замовників – причому, кількість користувачів активно зростає.

Ужгородці найбільше цікавляться категоріями Роздача листівок, домашній майстер, клінінгові послуги та комп’ютерна допомога. З одного боку, замовники таким чином звільняються від роботи, на яку не вистачає часу чи бажання, з іншого – всі, кого цікавить підробіток в Ужгороді, мають змогу виконувати побутові та інші завдання і заробляти на цьому.

«Місія проекту, в першу чергу – допомога в пошуках надійного помічника та зручного підробітку», – зазначає керівник Метнись Кабанчиком Роман Кірігетов. – «Це дуже важливо на фоні кризових явищ в економіці. Зараз замовники бажають економити, а виконавці – мати додатковий дохід, що допоможе пережити низьку зарплатню чи тимчасове безробіття».

Громадська думка – позитивна

Самі жителі Ужгороду досить позитивно сприймають появу подібного проекту. «Мені потрібен був електрик для того, щоб провести окрему лінію під пральну машину вдома, – розповідає один з замовників сервісу Микола. – «Я знайшов майстра на цьому сайті – у хлопця були гарні відгуки, й він зголосився працювати за зручну для мене ціну».

Перспективним вважають сервіс і шукачі підробітку. Так, майстер з ремонту побутової техніки Станіслав часто знаходить тут замовників. «Мені просто приходять листи з повідомленнями про нові замовлення». – розповідає він. – «Тобто багато часу я на пошуки не витрачаю, і інколи знаходжу цікаві пропозиції. Маю підробіток за спеціальністю».

Роман Кірігетов прогнозує зростання кількості користувачів сервісу серед жителів Ужгороду. Пояснює це складнощами в економіці: не кожному по кишені зараз оплатити послуги спеціалізованих агентств, зате є багато зацікавлених у підробітку спеціалістів, готових працювати за прийнятну ціну.

Відправ другу:
Залишіть коментар