В Закарпатському апеляційному суді вирішили продовжити тимчасові протиепідемічні заходи

На Закарпатті з 8 березня 2021 року через збільшення рівня захворюваності на Covid-19 регіон віднесено до «червоної» зони карантинних обмежень. Наразі епідемія не вщухає, випадки інфікувань коронавірусною інфекцією зафіксовані і серед працівників апеляційного суду краю.

У зв’язку з цим зборами суддів Закарпатського апеляційного суду прийнято рішення про продовження тимчасових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню в суді гострої респіраторної хвороби COVID-19 на період з 15 березня по 19 березня 2021 включно.

Отже, на період дії тимчасових обмежень, рекомендується:

– суддям Закарпатського апеляційного суду за умови належного повідомлення учасників судового процесу та відсутності заяв про відкладення розгляду справи, проводити розгляд справ за відсутності учасників судового процесу з дотриманням вимог процесуального закону;

– суддям Закарпатського апеляційного суду забезпечити здійснення судочинства за процедурою письмового провадження у передбачених законом випадках;

– обмежити контактування працівників Інформаційного центру суду з відвідувачами щодо приймання вхідної кореспонденції та рекомендувати відвідувачам подавати документи через поштову скриньку, яка розміщена на першому поверсі будівлі суду.

Принагідно нагадуємо, що учасники судових засідань можуть звертатись до суду електронною поштою, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштовим зв’язком, факсом, а також із заявами про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами. Особам, які бажають звернутись до суду, всі документи подавати у один з вищезазначених способів.

Також на цей період:

– припиняється проведення особистого прийому громадян керівництвом суду;

– забороняється заходити до приміщення суду особам з ознаками респіраторних захворювань.

Просимо всіх дотримуватись карантинних обмежень, адже від виконання простих рекомендацій залежить не лише ваше здоров’я та життя, а й тих, хто поруч.

Пресслужба Закарпатського апеляційного суду

Відправ другу:
Залишіть коментар