В Закарпатській ОДА обговорили медицину новостворених тергромад

Комплекс питань медичної галузі та ситуацію щодо утворення та реорганізації РДА ліквідованих районів обговорили в Закарпатській облдержадміністрації.

Під головуванням Іштвана Петрушки, заступника голови ОДА, відбулася онлайн-нарада керівників апарату та структурних підрозділів установи з очільниками теперішніх та колишніх районних державних адміністрацій, головними лікарями районних лікарень, центрів ПМСД та ін.

Директор департаменту охорони здоров’я Анатолій Пшеничний доповів про завершення будівельних робіт у приймальних відділеннях опорних медичних закладів. За його словами, у 3 лікарнях області роботи завершено майже на 100%.
Нещодавно Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА, відвідав 8 лікарень, у котрих наразі триває будівництво.

Також директор департаменту охорони здоров’я проінформував про розвиток медицини у сільській місцевості. Серед основних напрямків – будівництво 37 амбулаторій, капітальний ремонт та реконструкція закладів первинної медичної допомоги, закупівля сучасних спеціалізованих автомобілів та комплектів телемедичного обладнання.

Анатолій Пшеничний розповів про ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції на Закарпатті, про заповнюваність ліжкомісць та забезпечення лікарень киснем.

«Локдаун закінчився – і ми пожинаємо його плоди: щодня 6 тижнів поспіль в області спостерігаємо збільшення кількості випадків захворюваності на COVID-19. Лікарі ліквідовують наслідки нашої неконтрольованої поведінки, неусвідомлення та ін. Більшість хворих – важкі. Заповнюваність ліжок сьогодні становить 47,6 %, лікарні забезпечені киснем на 74,5 %», – сказав директор департаменту охорони здоров’я.

У нараді також взяли участь представники ГУНП в Закарпатській області. Вони зауважили, що керівникам районних держадміністрацій потрібно розробити порядок дій рейдових груп, які мають стежити за дотриманням вимог протиепідемічних заходів та посилити контролю за дотриманням самоізоляції хворих на коронавірус і контактних осіб.

Учасники зустрічі обговорили особливості утворення та реорганізації районних державних адміністрацій ліквідованих районів.

Керівники РДА розповіли про результати проведення інвентаризації, приймання-передачі майна, звільнення та переведення працівників та про сам процес реорганізації райдержадміністрацій шляхом приєднання до новоутвореної установи.

Іштван Петрушка наголосив, що керівництво Закарпатської ОДА підтримує голів райдержадміністрацій та у міру своїх повноважень допомагає здійснити процес реорганізації.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Не могу понять, чем новоявленных ура-патриотов не устраивает советская медицина& Названием& Похоже, что содержание их не интересовало и не интересует. Главное – патриотизм показать и ненависть ко всему, чем жили раньше, учились, росли.