В Закарпатській обласній бібліотеці розкажуть як безкоштовно отримати освіту закордоном

23 березня 2016 року о 17:00 у рамках роботи відділу «Вікно в Америку» відбудеться семінар “Освітня система Словацької Республіки та можливості навчання громадян України на території Словаччини”.
university
Семінар організований Громадським Центром Соціальної Допомоги Населенню згідно партнерської співпраці з бібліотекою. Доповідач Петро Ренжин.

Словаччина є найближчою сусідкою України і відносно молодим членом ЄС, який готовий допомогти Україні в її євроінтеграційному прагненні. Нещодавно була підписана чотирьохстороння угода між ГО «Словацько-Український Центр Партнерства», Громадським Центром Соціальної Допомоги Населенню, управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської Ради та управління освіти Ужгородської міської Ради про співпрацю та налагодження наукових, соціальних та культурних зав’язків. Одним із напрямків цієї співпраці є надання можливості безкоштовного навчання у Словаччині громадянам України.

Метою семінару є ознайомлення молодих людей з освітньою системою Словаччини, та інформація про ВУЗи, які пропонують можливість отримання безкоштовної вищої освіти для громадян України. Саме вища освіта є фінальним етапом підготовки молодих спеціалістів, тому є дуже важливим надати молодим людям знання, які допоможуть їм розбудовувати сучасну європейську Україну.

Вхід – вільний.

Євгенія Напуда,
головний бібліотекар відділу обслуговування
Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка

Відправ другу:
Залишіть коментар