В Україні можуть заблокувати месенджер Telegram?


Народна депутатка від “Слуги народу” Вікторія Подгорна у власних соцмережах написала про ідею заблокувати діяльність месенджера Telegram в Україні. Вона запитала, що про це думають люди і чи не буде це тиском на свободу слова.

Про питання Вікторії Подгорної щодо необхідності закриття популярного месенджера повідомила у своєму фейсбуці журналістка Наталія Влащенко.

“Друзі, є питання. Як ви ставитеся до ідеї закриття Telegram, враховуючи його бекграунд. Чому “Вконтакте” та “Однокласники” закриті, а він квітне і процвітає?”, – запитала народна обраниця.

Вона заявила, що месенджер часто використовується в сумнівних, а подекуди й відверто злочинних цілях. “Додам: гляньте на дискусії, які точуться у європейських країнах щодо свободи Інтернету”, – резюмувала Вікторія Подгорна.

Вкрай гостро відреагувала на таке питання Ганна Гопкп. Ексдепутатка від “Самопомочі” певна, що потрібно “закрити і не нянчитися”.

“Це вимога нацбезпеки. А разом з ним ще й кремлівські телеканали рішенням РНБО. Ба більше, не варто слухати гібридних західних “аналітичних центрів”, які розказують про цензуру та обмеження свободи слова”, – заявила колишня народна обраниця.

За її словами, роз’їдання мізків кремлівськими наративами потрібно зупиняти. Мовляв, пропагандистські ресурси Росії у дечому гірші, ніж російські танки.

Відправ другу:
Залишіть коментар