В ужгородському виконкомі уточнили, як діють пільги на проїзд школярів

Внесли зміни сьогодні на засіданні виконкому міськради Ужгорода і до рішення «Про безкоштовне перевезення учнів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Ужгород» (від 28.10.2020 № 386), – доповнили словами «за винятком вихідних, святкових днів та у період канікул». Рішення діятиме із 1 березня 2021 року. Безкоштовний проїзд учнів 1-11 класів забезпечуватиметься і надалі у дні навчання.

Довідково: Статтею 5 Закону України “Про охорону дитинства” встановлено, що органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати пільговий проїзд учнів до місця навчання і додому у порядку та розмірах, визначених органами місцевого самоврядування, та передбачати на це відповідні видатки з місцевих бюджетів.

Оскільки завершується термін договору з підприємством, яке виконує функції з організації та управлінням руху автобусів на міських маршрутах з використанням системи GPS-моніторингу, сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міськради затвердили умови проведення конкурсу на визначення, хто надаватиме такі послуги надалі, затвердили склад конкурсного комітету і підтримали рішення оголосити такий конкурс не менш ніж за 15 календарних днів.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Добе що вибрали не замінимого мера Андріїва. А тепер можна робити все що хочеш. Перед другим туром на мерство зробив безкоштовне перевезення, а тепер скасував безкоштовне у вихідні і святкові дні а потім приблизно через 3-4 місяці взагалі скасує безкоштовний проїзд для дітей. Маємо те що маємо. Вибрали люди хапугу якому не вистачає ще й тих грошей за перевезення дітей які датуються з міського бюджету. БРАВО пан МЕР Андріїв! БРАВО! Чи може ГАНЬБА?