В ужгородській школі встановили камеру, яка розпізнає обличчя та вимірює температуру

В Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області розпочався наступний етап проєкту «Безпечне Закарпаття», повідомляють на сайті Національної поліції.

Одним із нововведень стало передання Закарпаттю тепловізійної камери Hikvision. Окрім звичайної трансляції відео та аудіо, дана техніка може фіксувати навіть найменші зміни температури. Це досить важливо, адже камера може не лише виявляти об’єкти в оптичному та інфрачервоному діапазонах на великих відстанях, але й запускати тривогу в режимі реального часу, до прикладу, у випадках виникнення пожеж.

Дана система буде використовуватись підрозділами Національної поліції, а також до неї матимуть доступ прикордонники, рятувальники та місцева влада.

Крім цього, встановили нове відеообладнання в Ужгородській загальноосвітній школі № 8.

Тепер відвідування учнями навчального закладу буде фіксуватися розумними камерами. Нова техніка не лише стежитиме за тим, щоб у приміщення не проник ніхто сторонній, але й здатна визначати багато додаткових факторів. До прикладу, вона має здатність навіть міряти температуру тіла дітей.

Зображення із камер спостереження школи також буде передано у користування поліції, щоб територія покриття «Безпечного Закарпаття» постійно розширювалася. Якщо проект покаже позитивні результати, то буде розглянута можливість подібної відеофіксації і в інших навчальних закладах краю.

Відправ другу:
Залишіть коментар