В Ужгороді з'явилась лавиця з сонячними панелями (ФОТО)


У середу, 2 вересня, в Ужгороді відбулася непересічна подія – на набережній Незалежності встановили сонячну лавку для зарядки мобільних пристроїв, повідомляє «Сайт міста Ужгород».

«Цю лавку ми встановили за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку «USAID» у рамках проєкту «Акселератор важливих ідей». Ідея полягає в тому, щоб не просто встановити лавочку з сонячними панелями, а продемонструвати можливості і користь альтернативних джерел енергії. Встановлена лавочка дозволить одночасно заряджати чотири гаджети, для чого у конструкції є відповідні роз’єми», – розповіла у коментарі «Сайту міста Ужгород» голова ГО «Зелений Варош» Анна Сабадош.

Ще під час встановлення об’єкту знайшлися охочі зарядити свої мобільні телефони. Показово, що це вдалося зробити і за відсутності сонця, адже накопиченої в акумуляторі енергії вистачає, аби користуватися зарядними пристроями навіть вночі.

«Лавка зроблена у Рівному, на підприємстві, яке має досвід у виготовлені такого обладнання. Коштувала вона нам разом із доставкою менше 20 тисяч гривень. Звичайно, хотілося б, щоб таких реалізованих ідей у місті ставало більше», – зазначила учасниця проєкту Ірина Міллер.

Знайти сонячну лавку у центрі міста дуже просто – вона сусідить з мініскульптуркою Джона Лорда на березі Ужа. Щоб зарядити свій гаджет – чи-то телефон, чи плеєр, чи ноутбук, – достатньо мати із собою відповідний кабель. І поки ви відпочиватимете на березі річки, сонячна енергія допомагатиме вам залишатися на зв’язку.

Відправ другу:
Залишіть коментар