В Ужгороді злодій заліз у вбиральню медлабораторії, а вночі зателефонував у поліцію охорони, щоб його витягли із “клітки”

На диво цікавий випадок трапився увечері в Ужгороді: до чергової частини Ужгородського райвідділу Управління поліції охорони надійшло повідомлення від головного інспектора оперативної взаємодії (місцезнаходження – Київ), що з Ужгорода телефонує особа, яка не може вибратися із зачиненого закладу та потребує допомоги, інформують на сторінці Управління поліції охорони в Закарпатській області.

На місце відразу виїхав наряд реагування, де по приїзді побачили хлопця, який дивиться крізь решітку і замки. Питання, як він туди потрапив поки залишається великою таємницею “ілюзіоніста-крадія”.

Вірите в магію? А тепер викриття ілюзії закритих дверей: вдень хлопець пробрався до вбиральні та очікував, поки всі працівники розійдуться по домам і він залишиться наодинці з касою — наче сюжет іспанського кінематографу “Паперовий будинок”.

Після закриття медлабораторії хлопець вийшов з підпілля та подався зламувати двері бухгалтерії, забравши 7500 грн. Вже на виході хлопець помітив скриньку з пожертвувань важкохворій дитині та забрав всі кошти.

Далі історія набирає оберів — “Як вийти з награбованим добром?”. Як-не-як план захоплення банку в “Паперовому будинку” планували 15 років із планом виходу, але це кіно не про нашого крадія. Хлопець довго намагався вибратися із приміщення і помітив на дверях наліпку “Об’єкт під охороною” поліції охорони і вирішив зателефонувати за вказаним номером, щоб його звільнили.

Як виявилося, об’єкт був під охороною іншої приватної охоронної компанії, проте раніше приміщення було під охороною Поліції охорони. З директором вдалося зв’язатися та забезпечити охорону місця події. Для вияснення всіх обставин було викликано слідчо-оперативну групу Ужгородського районного управління поліції.

Відправ другу:
Залишіть коментар