В Ужгороді збирають кошти для Єгора Сипавки, який бореться з онкологією (ФОТО)

Сьогодні на площі Театральній в обласному центрі Закарпаття розпочався благодійний ярмарок в підтримку Єгора Сипавки, захід триватиме два дні, передає Перший.

Врятувати життя 12-річного ужгородця просить його мама. У хлопчика тяжке онкологічне захворювання – саркома Юїнга.

Зараз Єгор проходить третій курс хімієтерапії у Національному інституті раку в Києві. Врятувати його можуть за кордоном.

Прийняти хлопчика погодилася клініка в Іспанії. Вартість лікування €185 тис., це дуже велика сума для родини хлопчика.
У себе на сторінці мама дитини Ольга Трачук запросила на ярмарку в Ужгороді, організаторами якої стало ГО “Волонтери Закарпаття”.

” Друзі! Два дні триватиме благодійний ярмарок, спрямований на збір коштів моєму Єгору. Кожен з вас може долучитися до доброї справи. Вам треба тільки прогулятися центром міста, випити у нас каву, квас, пиво, мохіто, хто що бажає. Безліч усього смачного, абсолютно свіжого і домашнього. Безліч розваг, шоу та майстер-класів для діток. Погода сприяє, вихідні, тому виходьте з дому, беріть своїх діток і проведіть час цікаво та з користю.І пам’ятайте: ви рятуєте життя дитини!” – йдеться у дописі Ольги.

Реквізити:
4731 2196 3086 6154 – Мама Ольга Трачук (Картка ПриватБанку)

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Я Світлана Дубова,засновниця Ужгородської кулінарної спільноти з 128 000 тисяч учасників. Роблю репост у спільноті в підтримку Єгора Сипавка ! Господи благослови на виздоровлення.