В Ужгороді затримали переправника-хабародавця

Cпільна міжвідомча група у складі представників відділу внутрішньої і власної безпеки, оперативно-розшукового відділу Чопського прикордонного загону та слідчих Нацполіції, за процесуального керівництва Закарпатської Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону, затримала в місті Ужгород громадянина України, підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон.

Кримінальне провадження щодо затриманого розпочато за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» та ч.2 ст.332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

За неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів США, яку 46-річний закарпатець надав викривачеві, він сподівався отримати інформацію щодо порядку охорони державного кордону на ділянці відповідальності одного з підрозділів Чопського прикордонного загону. Ці дані правопорушник мав намір використати з метою подальшого незаконного переправлення через кордон групи нелегалів.

Наразі проводяться слідчі дії

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар