В Ужгороді запрацював новий сервісний центр Пенсійного фонду

Новий сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області запрацював цього понеділка, 7 грудня, в обласному центрі.

Сервісний центр адресу не змінив – так само розташований в будівлі по вулиці Загорській, 2. До того відділ обслуговування громадян № 8 (сервісний центр) працював в іншому приміщенні, де не було залу очікування, що створювало незручності як для відвідувачів, так і для працівників. Відтак зараз відремонтували нові приміщення і відвідувачі очікують своєї черги в комфортних умовах. І робоча зона, і зал очікування оформлені відповідно до стандартів обслуговування громадян, затверджених Пенсійним фондом України. До речі, всіх, хто цього дня прийшов на прийом, очікував приємний сюрприз – пригощали, як і годиться на новосіллі.

Кількома днями раніше завершився ремонт і залу очікування відділу обслуговування громадян № 4 (сервісного центру) в Мукачеві – тут теж тепер відвідувачі очікують своєї черги в сучасному залі.

Таким чином, на сьогодні у всіх сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області проведено капітальні ремонти, і вони відповідають сучасним вимогам як щодо технічного оснащення, так і естетичного оформлення.

Головне управління Пенсійного фонду України
в Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.