В Ужгороді запрацювали садочки: як пройшов перший день (ВІДЕО)


Садочки в Ужгороді запрацювали! Усі 30 ДНЗ міста 5 серпня відкрили свої двері після довготривалої перерви для своїх вихованців.

Щоправда, не для всіх, а лише старше 4 років. Ранковий дощ не спинив батьків, адже вже втомилися викручуватися, де подіти своїх чад у робочий час, і не менше зраділи відкриттю садочків. Задоволені також працівники дошкільних закладів. Кажуть, скучили за вихованцями і улюбленою роботою.Це – 5-тирічна Анастасійка з мамою. З самого ранку попри дощ поспішають в садочок. Після довготривалої перерви дошкільні заклади Ужгорода запрацювали! У садочку відкрили кілька входів, аби уникнути скупчень. На одному дітей зустрічає вихователька, на 2 інших – медсестри.У перший день – дітей у групах не багато- троє – п’ятеро. Навчально-виховний процес організували згідно санітарно-гігієнічних норм.Загалом у садочку 13 груп, 5 з них наразі відкриті- це середні і старші.

Із 320 вихованців за списком, о 9 ранку присутні 10 діток, очікували 20. А вже з понеділка передбачають достатнє наповнення груп, адже потрібно батькам виходити довідки та організувати дітей.

Відправ другу:
Залишіть коментар