В Ужгороді за 30 років спостережень випала майже рекордна кількість опадів за добу

Як інформує Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, за даними спостережень авіаметеорологічної станції Ужгород (АМСЦ Ужгород), яка підпорядкована Закарпатському ЦГМ, 10 вересня 2022 року з 07:10 год по 13:10 год к. ч. випало 81 мм опадів, що класифікується як надзвичайний дощ (стихійне метеорологічне явище ІІІ рівня небезпечності – СМЯ ІІІ).

Згідно сучасних стандартних кліматологічних норм (1991-2020 рр.) затверджених ВМО (Всесвітньою метеорологічною організацією) для АМСЦ Ужгород середня місячна кількість опадів у вересні становить 68 мм. Відхилення кількості опадів від норми склало 119%.

Повідомляється, що згідно сучасних кліматологічних досліджень це майже рекордна кількість опадів за такий інтервал часу в м. Ужгороді протягом останнього тридцятиріччя (1991-2020 рр.).

Станом на 19:00, 10 вересня, рятувальники відкачали воду з 11 дворогосподарств та двох підвальних приміщень. Ще за п’ятьма адресами роботи тривали після.

До робіт було залучено п’ять одиниць техніки та мотопомпи від пожежно-рятувальних підрозділів, а також два автомобілі КП “Водоканал м. Ужгород”.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар