В Ужгороді ювенали провели зустріч з прийомними батьками (ФОТО)

Інспектор сектору ювенальної превенції Юліана Кирлик та старший інспектор цього підрозділу Іван Чурей зустрілися з родинами, які взяли у свої сім’ї діток, що залишилися без піклування рідних батьків.

Головним завданням зустрічі стало визначення головних проблем, які виникають у дітей в умовах сьогодення, як сучасне суспільство впливає на їх вибір, які нові загрози виникають у випадках всиновлення дітей у родини. Питання адопції завжди було непростим, проте у сучасних реаліях воно набуває все нових викликів, до яких батькам потрібно бути готовими.

У літній школі, що покликана допомогти батькам, які взяли у родини прийомних діток, участь окрім поліції взяли і спеціалісти центру соціальних служб Закарпатської облдержадміністрації.

Поліція, окрім надання психологічної підтримки, пояснила, які юридичні права батьків, опікунів та піклувальників, які методи виховного процесу допустимі, а які забороняються. Окремо правоохоронці наголосили і на правах дитини. Постійне роз’яснення сучасних методик виховання, які ґрунтуються на повазі до людини, захисті її прав та свобод значно полегшують побудову здорових стосунків у родинах.

Ювенальна поліція також багато часу приділила роз’ясненню питання свого правового супроводу дитячих будинків сімейного типу, поліцейські розказали, які обов’язки покладені на них, щоб гарантувати безпеку усиновленим діткам.
Подібні зустрічі триватимуть і надалі, адже поліція зацікавлена у діалозі з батьками. Ювенали Закарпаття завжди готові відгукнутися та допомогти у питаннях правильного виховання та правового захисту дітей.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар