В Ужгороді встановлюють 18-метрову штучну ялинку

Головну ялинку Ужгорода почали встановлювати на площі Петефі 15 грудня. Про це Суспільному розповів заступник директора КП “Парк культури та відпочинку “Під замком” Дмитро Свирид.

За його словами, цьогоріч ялинка буде штучною. Її висота – 18 метрів.

“На встановлення ялинки, як було домовлено, піде два дні. Сьогодні (15 грудня, — ред.) буде встановлений основний стовбур, а також закріплений блоками для того, щоб вона була стійка. Завтра будуть гілки встановлювати”, — розповів Дмитро Свирид.

“На четвер і п’ятницю буде запланована сама ілюмінація. Основний фон кольоровий ялинки – ті, що були ще минулих років закуплені кульки золотого, срібного й білого кольорів. Плюс, додатково ілюмінація, зокрема, та, що була закуплена зараз – метеоритний дощ, тобто це буде вона. Я думаю, що буде гарна ялиночка”, — додав заступник директора КП “Парк культури та відпочинку “Під замком””.

Дмитро Свирид каже: торік головну ялинку міста розташували на площі Театральній, цього року локацію змінили.

“Знову внесли зміни по розташуванню будиночків для різдвяно-новорічного ярмарку, тобто вони трішки посунулися туди, — пояснив він. — А тут на площі вона не буде заважати для того, щоб люди могли приходити сюди й фотографуватися. Додатково буде встановлена фотозона, дуже гарна “2022 рік”.

За словами Дмитра Свирида, вогні ужгородської ялинки запалять 18 грудня. Офіційне відкриття головної ялинки відбудеться в суботу, 18 грудня о 18-й годині. Також на площі Петефі працюватиме новорічний ярмарок.

Відправ другу:
Залишіть коментар