В Ужгороді водій автобуса відбирає пільгові квитки на проїзд у школярів (ВІДЕО)

В обласному центрі Закарпаття водій громадського транспорту вилучає недійсні пільгові квитки у школярів та вимагає від дітей повної сплати вартості проїзду.

Про це Сайту міста Ужгород повідомили читачі.

У повідомленні йдеться що керманич автобусу на маршруті №24 силоміць вилучає прострочені проїзні, адже, на його думку, діти віком 10-12 років не вчаться в школі та мають сплачувати повну вартість 7 грн.

Повідомляється, що на прохання представитись, назвати номер автобуса та видати дитячий квиток, водій відмовився.

– “Справа в тому, що станом на 30-09-2021, дитячі проїзні квитки не видані. Діти вимушені користуватись минулорічними проїзними.” – йдеться у повідомленні

Зі слів читачів, у водія в салоні було вже близько 5-ти вилучених проїзних квитків.

Враховуючи кількість школярів які користуються міським автотранспортом, можна уявити скільком школярам довелось сплатити за проїзд, та яким чином це можна компенсувати, адже після сплати школярем за проїзд, дитячий квиток не видається. Цікаво взагалі, яким чином ведеться облік.”, – йдеться у повідомленні

Як повідомила виданню 0312.ua керівниця Управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова, управління збирає наразі інформацію та списки дітей, яким потрібно виготовити проїзні квитки.

Ми їх будемо виготовляти власними силами, належним чином оформлювати, аби діти могли їздити відповідно до рішення виконкому. Якщо говорити про терміни, то це відбуватиметься протягом наступного тижня. Ми спробуємо зробити і видати ці квитки у найкоротший термін.”

За словами Наталії Мухомедьянової частина шкіл Ужгорода вже подали списки для виготовлення квитків, інша ж частина тільки подає.

В Управлінні освіти наголосили на необхідності батькам обов’язково звертатися до адміністрації навчального закладу у разі якщо у дитини недійсний проїзний квиток.

Відправ другу:
Залишіть коментар