В Ужгороді виявили антисемітські наклейки поблизу поваленої ханукії, - ЗМІ

Посольство США в Україні відреагувало на антисемітський інцидент у центрі Ужгорода, де днями повалили 8-метрову ханукію і скинули її в річку Уж. Про це пише Mukachevo.net.

У понеділок, 6 грудня, посольство опублікувало у своєму Twitter заяву, заявивши, що вони очікують якнайшвидшого розслідування цього випадку, а також підтримують Україну в засудженні антисемітизму .

Нагадаємо, що раніше неподалік ханукії було помічено графіті у вигляді свастики та антисемітської наклейки, в якій вина за Голодомор покладалася на євреїв.

Про це у понеділок, 6 грудня, повідомила Об’єднана єврейська громада України у Telegram, – повідомляє сайт jewishnews.com.ua

За інформацією від єврейської громади в Ужгороді, подібні листівки було виявлено ще минулого тижня правоохоронними органами.

Додатково стало відомо, що акт вандалізму щодо ужгородської ханукії стався в районі ночі, і за попередньою інформацією група вандалів заходила з боку, де немає камер. Ханукія була приварена, тому повалити її вимагало значних зусиль.

Єврейська громада Ужгорода привезла на це місце іншу ханукію і запалила всі 8 свічок.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 КК України (Хуліганство).

Відправ другу:
Залишіть коментар