В Ужгороді вирішують питання спецперевезень медиків, працівників об'єктів критичної інфраструктури

Для вирішення питання спецперевезень в Ужгороді сьогодні проведуть позачергове засідання міської комісії з ТЕБ та НС, а у вівторок – позачергове засідання виконавчого комітету, інформує пресслужба Ужгородської міської ради.

“Від завтра, 8 березня, в Ужгороді, як і в усій Закарпатській області, рішенням Державної комісії ТЕБ та НС встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки. Урядовими рішеннями визначено, що робота громадського транспорту у такому разі призупиняється.

Але є люди, без яких неможливе забезпечення життєдіяльності будь-якого міста. В Ужгороді це насамперед медичні працівники як міських, так і обласних закладів, а також працівники лабораторій, аптек, продуктових магазинів, заправок, комунальних підприємств, електро- та газопостачальних підприємств, підприємств зв’язку, пожежники, поліцейські та багато інших. Усім їм потрібно дістатися до своєї роботи.

Є нагальна необхідність регулярних спеціальних перевезень працівників цих підприємств, установ та організацій, а також учнів початкових класів. Тому дав доручення провести сьогодні позачергове засідання міської комісії з ТЕБ та НС, а у вівторок – позачергове засідання виконавчого комітету для вирішення цього складного питання”,- повідомив міський голова Ужгорода.

Відправ другу:
Залишіть коментар