В Ужгороді відкрили хаб для ветеранів війни: як він працюватиме

В Ужгороді у будинку “Просвіти” 14 жовтня відкрили хаб “Ветерана хата”. Про це Суспільному сказала голова громадської організації “Волонтери Закарпаття” Власта Рейпаші. За її словами, для ветеранів АТО та ООС, у будівлі є чотири приміщення. Приурочили відкриття хабу до Дня захисників та захисниць України.

У приміщенні зібралися учасники бойових дій, родини загиблих та переселенці.

Анатолій Молнар воював на Сході України у 2014 році. Чоловік каже: “Учасники бойових дій, ветерани мають можливість реабілітуватися після тієї напруги, яка чекала їх в зоні АТО. Повернутися в суспільне життя. Ну, і звичайно, це спілкування з такими ж однодумцями. “Ветерана хата” також дає можливість збиратися в одному й тому ж місці й обговорювати якісь ідеї, допомагати один одному”.

Прийшла на відкриття хабу мати загиблого воїна на Сході України Андрія Палая Катерина Ключкович.

“Нашим захисникам, так і нашим сім’ям потрібно мати можливість десь зустрічатися, поспілкуватися: не чіпати болючі питання, а відволіктися від своїх проблем і просто відпочити. Якщо тут буде така можливість, то я вважаю, що це дуже добре. Тут і дітки зможуть відпочити, і батьки загиблих, і самі військовослужбовці”, — розповіла Катерина Ключкович.

Відправ другу:
Залишіть коментар