В Ужгороді відбулася позачергова сесія обласної ради (ВІДЕО)

Недопрацювання поліції, нестача кадрів, недобросовісна робота правоохоронців, слабка матеріально-технічна база, зокрема брак камер спостереження, недостатня співпраця та фінансова підтримка з боку громад, відсутність керівникаобласті тощо – такі причини загострення криміногенної ситуації у Закарпатті обговорили депутати обласної ради на позачерговій сесії.

Як відреагували правоохоронні органи краю на стрілянину в Мукачеві 7 лютого – основне питання, яке найбільше цікавило народних обранців.

38 із 49 присутніх депутатів проголосували «За» рішення звернутися до президента України та міністра внутрішніх справ з проханням вжити заходів для стабілізації ситуації у краї, аби криваві розбірки та інші види злочинності, зокрема контрабанда, наркоторгівля та гральний бізнес, не «розхитували» Закарпаття.

На порядку денному ще кілька не менш важливих питань. Так, з 1 квітня 2020 року в Україні стартує ІІ етап медичної реформи, який передбачає трансформацію другої спеціалізованої ланки.

Наразі, у краї триває підготовка медзакладівдо змін, яка показала, що Закарпаття відстає від інших регіонів, має чимало проблем, з якими вже стикаються і які ще попереду. Мова йде, про гальмування процесівконтрактування і ліцензування, лікарі не готові до кодування діагнозів, гостро стоїть питання кількості опорних лікарень тощо.

Понад 400 мільйонів гривень спрямують з державного бюджету на 105 закарпатських об’єктів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, перелік яких затвердили депутати. 80%- капітальне будівництво і ремонт, решта – середній поточний ремонт доріг. До порядку денного включили і наболіле питання – відокремлення плати за доставку газу. Для роз’яснення запросили очільника ПАТ «Закарпатгаз».

Газове питання буде винесено на наступне засідання сесії обласної ради.

Відправ другу:
Залишіть коментар