В Ужгороді відбудеться відкритий турнір «ВЕЛОЛІДЕР»

Традиційне сімейне свято велоспорту та здорового відпочинку для дітей та молоді «ВЕЛОЛІДЕР» – 18 червня у Боздоському парку Ужгорода
До участі у велозмаганнях запрошуються всі охочі містяни та гості міста віком від 3 до 14 років (які не мають протипоказань до занять спортом). Початок о 10:30.
Змагання проводитимуться окремо серед дівчат та хлопців по вікових категоріях у чотирьох локаціях: «Садок» (3-6 років); «Школа їзди» (7-10 років), «Крос-кантрі» (7-14 років) та сімейна естафета «Тато, мама, я – велоСІМ’Я».

Традиційно на переможців та призерів чекають нагороди та цінні призи.

Для злагодженості в організації та проведенні змагань попередня реєстрація є бажаною.

Заявку для попередньої реєстрації можна скачати зі сторінки велоклубу „ЛІДЕР” та ознайомитись з деталями заходу https://www.facebook.com/groups/veloclublider

Без попередньої реєстрації також можна зареєструватися в день старту у наметі суддів.

Учасники отримують:

– участь в дитячих велоперегонах;
– стартовий номер учасника змагань;
– пляшку води 0,5 л;
– обслуговування лікаря та суддів;
– переможці і призери отримують призи та подарунки;
– запрошення для занять у велоклуб «Лідер»;
– незабутню атмосферу спілкування та змагання!

Велозмагання проводяться для патріотичного виховання молоді; формування традицій активного сімейного відпочинку; залучення уваги громадськості до безпеки дітей та дорослих під час велопрогулянок містом; порушення питання розбудови велоінфраструктури та формування велокультури в місті; залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом; пошуку талановитих дітей та підлітків для подальшого залучення для систематичних занять велоспортом, а також із благодійною метою – для підтримки Збройних Сил України.
Учасники велогонки «Вело-Лідер» зобов’язані ознайомитися з положенням про змагання та дотримуватися їх під час змагань.

Організатори: КОДЮСШ «Спартак», ГО «Велосипедно-туристичний клуб «ЛІДЕР» за підтримки управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, ВПГО «НОК України» в Закарпатській області, а також спонсорів і партнерів.

Ужгородська міська рада

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

https://www.facebook.com/groups/veloclublider/

Відправ другу: