В Ужгороді стартував велопробіг ветеранів війни “Вшануємо пам’ять захисників України”


До нього в обласному центрі долучився голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

Триватиме велопробіг із 16 по 29 серпня.

Велопробіг присвячений Дню пам’яті захисників України (29 серпня), які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Мета велопробігу – вшанування пам’яті загиблих Захисників, підтримка ветеранів війни, популяризація спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти.

Ветерани війни планують подолати близько 1 800 км Україною проїхавши за маршрутом Ужгород – Маріуполь відвідавши такі міста: м. Стрий, м. Рогатин, м. Тернопіль, м. Хмельницький, м. Вінниця, м. Житомир, м. Київ, м. Лубни, м. Полтава, м. Дніпро, м. Запоріжжя та м. Бердянськ.

Учасники шістнадцяти денного велопробігу побувають у 12-ти областях України від Заходу на Схід та фінішують у Донецькій області.

Також на шляху від Ужгорода до Маріуполя заплановані зустрічі з родинами загиблих, покладання квіти до пам’ятників та Алей слави, спілкування з представниками органів місцевої влади.

Велопробіг організовано Міністерством у справах ветеранів для підтримки ветеранів війни та популяризації позитивного образу ветеранів в суспільстві.

Запрошуємо всіх бажаючих українців приєднатися до велопробігу і разом вшанувати пам’ять загиблих Захисників, які віддали своє життя за Україну.

Відправ другу:
Залишіть коментар