В Ужгороді школярі, які розмалювали стіни балончиками, виправили наслідки своїх дій (ФОТО)

Співробітники Ужгородського районного управління поліції спіймали шістьох дітей на псуванні майна міста, а саме нанесенні різних написів у переході біля транспортного мосту. З малолітніми поліцейські провели роз’яснювальну роботу, а їх батьків притягнули до адміністративної відповідальності

Зранку, 20 липня, під час патрулювання, співробітники Ужгородського районного управління поліції помітили, як діти розмальовують стіни в переході неподалік транспортного мосту. На місці правоохоронці застали шістьох 12-14-річних хлопців, які саме наносили написи на стінах і таким чином псували майно міста. Всі вони є учнями різних місцевих шкіл.

Враховуючи, що всі учасники події є малолітніми, то в першу чергу було встановлено їхніх батьків та залучено до справи ювенальних поліцейських.

В присутності дорослих працівники поліції пояснили школярам, що такі їхні дії є незаконними та надалі тягнуть за собою матеріальні витрати; що є певні правила благоустрою, яких необхідно дотримуватися, щоб підтримувати місто в порядку.

Після розмови з правоохоронцями діти погодилися, що вчинили неправильно і вирішили виправити наслідки своїх дій: знову зібралися разом та замалювали попередні написи.

За неналежне виховання на батьків було складено протоколи за статтею 184 КУпАП (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей).

Поліція і надалі працюватиме над тим, щоб не допустити пошкодження майна в населених пунктах, а також, щоб знайти підхід до кожної дитини та прищепити їм любов до порядку через розуміння своєї відповідальності та передусім поваги до оточуючих.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Залишіть коментар