В Ужгороді СБУ спільно з ОБСЄ провела міжнародний семінар

У рамках спільного з ОБСЄ проекту цього тижня в Ужгороді проходив міжнародний семінар: «Підтримка спроможностей України у боротьбі з тероризмом та організованою злочинністю».
Сбу
У заході взяли участь співробітники обласних Управлінь Служби безпеки України, представники ОБСЄ в Україні, Спеціальної моніторингової місії, Інтерполу, Міжнародного Комітету Червоного Хреста, спецслужб країн ЄС.

Заступник начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Олег Гаркуша наголосив, що Україна є форпостом на шляху загрози транскордонної злочинності, яка намагається налагодити постачання наркотиків, зброї, переправлення нелегальних мігрантів до країн-членів ЄС. Крім обговорення можливостей України у протидії міжнародному тероризму та організованій злочинності, учасники семінару підкреслили, що законодавство у цій сфері потребує удосконалення.

Іноземні партнери поділилися досвідом побудови національних правоохоронних систем. Читайте також: В Ужгороді пройшла міжнародна конференція з питань реформування сімейної медицини Особливу увагу учасники семінару приділили питанню співпраці з громадськістю. Керівники регіональних органів СБУ були одностайними: завдяки діалогові з громадським сектором вдалося попередити сепаратистські прояви в регіонах.

Аби детальніше ознайомитися із міжнародним досвідом протидії тероризму та організованій злочинності, поглибити співробітництво між українськими та іноземними фахівцями, учасники семінару вирушили до Угорщини, інформує прес-група УСБУ в Закарпатській області.

Відправ другу:
Залишіть коментар