В Ужгороді розгорнули мобільний пункт щеплення (ВІДЕО)

Мобільний пункт щеплення цими вихідними запрацював в Ужгороді. На площі Шандора Петефі поблизу пішохідного моста розгоронули палатку і медики після огляду щеплювали безкоштовними вакцинами бажаючих ужгородців. Це розвантажило роботу стаціоанарних пунктів. До прикладу, у ПАДІЮНІ були черги.

Вакцинація стала ще більш доступна ужгородцям! Просто неба на вихідних розгорнули мобільний пункт щеплення на пішохідній частині площі Шандора Петефі у серці Ужгорода.Мобільні бригади приватних клінік долучилися до вакцинальної кампанії, аби розвантажити стаціонарні пункти щеплення, зменшити черги та охопити більше бажаючих щепитися.

Варто додати, люди можуть обирати будь-який пункт для щеплення, причому першу і другу дозу не обов’язково отримувати в одному місці- а де зручно. Після другої вакцини сімейний лікар оформить сертифікат або ковідний паспорт. Медики та керівники краю закликають закарпатців бути свідомими і активно вакцинуватися. Адже вже бачимо, кількість хворих поступово, але зростає, нова хвиля епідемії не за горами, і тоді лікарі будуть задіяні у медзакладах

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Відправ другу:
Залишіть коментар